O firme

Prvotriedne služby už viac než 30 rokov.

Zamestnanci firmy HYDAC – to je viac ako 5300 inžinierov, technikov a odborných zamestnancov po celom svete, ktorí vyvíjajú a vyrábajú vysoko výkonné a kvalitné výrobky a systémy podľa požiadaviek zákazníkov. 

Vďaka našej trhovej orientácii a s našimi dlhoročnými skúsenosťami v rôznych priemyselných odvetviach sa stávame významným partnerom takmer vo všetkých oblastiach priemyslu.

HYDAC je všade, kde je požadovaná fluidná technika v spojení s elektronikou a inžinieringom. So spolupracovníkmi vo viac ako 50 zahraničných dcérskych spoločnostiach sme vždy s našou poradenskou službou, dodávkami a servisom v bezprostrednej blízkosti našich zákazníkov.

HYDAC, s.r.o. Slovensko ako dcérska firma, patrí do skupiny HYDAC INTERNATIONAL

Za obdobie pôsobenia na slovenskom trhu sme sa vyprofilovali z obchodnej firmy na firmu poskytujúcu komplexné služby v oblasti hydrauliky. Široký sortiment kvalitných produktov z vlastnej výroby, nám dáva veľa možností pri projekcii a konštrukčných riešeniach hydraulických obvodov rôznych funkcií. Konštruujeme a montujeme nové agregáty na mieru, alebo repasujeme podľa požiadaviek zákazníkov. 

Nezostávame len pri predaji, ale projektujeme celé systémy, ktoré dodávame vrátane ustavenia, montáže potrubných systémov, elektroniky, dodávky technickej dokumentácie a následného záručného a pozáručného servisu.Poskytujeme komplexné služby od obhliadky, vypracovania projektu a konštrukcie po montáž, dodávku a servis.

hydac.sk - hydraulické komponenty a systémy do výroby
hydac.sk - hydraulické komponenty a systémy do výroby

HYDAC v číslach

60 rokov
na trhu celosvetovo
30 rokov
na trhu na SR
12 tis.
zamestnancov po celom svete
550
zamestnancov na SR
2 mld.
celkový obrat v 55 štátoch
55 mil
celkový obrat na SR

Vývoj spoločnosti

Návrat hore